Haber

Canik’te Yol Saldırısı Sürüyor

Canik Belediyesi yol çalışmalarına hız kesmeden devam ederek ilçenin ulaşım ağını güçlendirmeye devam ediyor.

Canik Belediyesi ilçe genelinde yol çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin merkez ve kırsal mahallelerde büyük bir özveriyle yürüttüğü çalışmalarla ilçe güvenli ve konforlu yollara kavuşuyor. Fazla mesai kavramı gözetmeksizin ilçe halkının güvenli ve konforlu seyahat etmesi için özveriyle çalışan ekipler, ilçe genelinde tüm yollarda asfalt kaplama, sathi kaplama, genişletme, beton ve taş parke yol çalışmalarını titizlikle yürütüyor.

 

Canik’te Çalışan Ateş

Canik’te yol çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki tüm yolları ilmek ilmek çalışmaya devam ediyor. İlçede yol atağına devam eden ekipler, ilçedeki tüm yollarda asfalt serimi, sathi kaplama, genişletme, beton ve taş parke yol çalışmalarını yürütmeye devam ediyor. Ekipler, belirlenen program dahilinde gerçekleştirdiği yol kaplama çalışmalarıyla ilçeye yeni yollar kazandırarak Canik’in ulaşım ağını güçlendirmeye devam ediyor.

 

“Kaliteli ve güvenli yolları ilçemize kazandırıyoruz”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçe genelinde yol çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirterek, “İlçemizde yol çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda ekiplerimizle gerçekleştirdiğimiz saha analizleri ve belirlediğimiz program kapsamında gerekli yol çalışmalarını hızla tamamlıyoruz. Fazla mesai kavramından bağımsız çalışarak kaliteli ve güvenli yolları ilçemize kazandırıyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu